Obserwatorzy

Książki,serwetki,które moga zmienić właściciela

Postanowiłam uporządkować trochę moich różnych zbiorów. Niektóre rzeczy mogą jak najbardziej znaleźć nowych właścicieli:)
Wspaniałe kompendium wiedzy dla wszystkich,którzy lubią podróże.Przepiękne kolorowe zdjęcia,ciekawe informacje,mapy. Stron411,twarda lakierowana okładka,format B5.
W książce znajdziecie instrukcje decoupage na drewnie, kartonie, terakocie, metalu, porcelanie, wiklinie, tkaninie, wosku, jucie.Okładka lakierowana,papier kredowy,kolorowe ilustracje,str.64.
Poznanie symboliki liczb nie wymaga szczególnych zdolności czy umiejętności.Znajomość cyfr od 1 do 9 wystarczy,by w kilka godzin:nakreślić precyzyjny portret psychologiczny,określić przełomowe lata w życiu,szczęśliwe chwile.Okładka lakierowana,str.208
Znana od starożytności sztuka czytania dłoni,czyli chiromancja,obejmuje analizę kształtu palców i dłoni,jej wzgórz,linii oraz znaków szczególnych. Okładka lakierowana, str. 153
Publikacja jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chętnie tworzą i eksperymentują z różnymi technikami sztuki. znajduje się tu cała gama propozycji zdobienia papieru klasycznnymi technikami graficznymi.Oprawa lakierowana, 88 stron.
 
Ciekawa publikacja o dziewiarstwie maszynowym, bogato ilustrowana ilustracje (czarno-białe). Oprawa twarda płócienna,czerwona ze złotymi literami z obwolutą-na zdjęciach jest w obwolucie. Stron 186. Jedyny mankament napisana w języku angielskim.
Ogromny zbiór pomysłów dekorowania jajek-od najprostszych zdobień po bardzo wyszukane projekty szkatułek i puzderek. Zaprezentowano w niej różne techniki zdobienia:wycinanki, oklejanie papierem,masą chlebową i ikonami, wyskrobywanie... Oprawa lakierowana, 95 stron.
W prezentowanej publikacji za pomocą prostych opisów popartych licznymi kolorowymi zdjęciami wskazano jak zmienić papierową czy materiałową serwetkę w obiekt przyciągający wzrok. Oprawa twarda,lakierowana, 48 stron.
Jest to poradnik, którego lektura da wiedzę potrzebna do położenia tapety w sposób fachowy i trwały. Porady ekspertów ekspertów pomogą krok po kroku położyć tapety na ścianach, we wnękach i trudno dostępnych miejscach. Oprawa lakierowana, kolorowe ilustracje,str. 93

Kilka serwetek 3-warstwowych
6 sztuk
5 sztuk
3 sztuki
3 sztuki
3 sztuki
5 sztuk

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za pozostawione miłe słowa:)