Obserwatorzy

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

Co nieco

Nareszcie troszkę u mnie wolnego:) tzn nie do końca,bo niby długi weekend, ale każdy z nas inaczej do szkoły chodzi;) ja mam dyżur we wtorek,synowie dwa dni się uczą,a córka już od piątku ma jako student wolne:) i jak to teraz ogarnąć  w całość?
Teraz chciałam powiedzieć kilka słów o współczesnej młodzieży.A właściwie chciałam się tą moją młodzieżą pochwalić.Środkowe moje szczęście od kilku lat śpiewa w chórze miejskim Cantabile, to ten 18-letni przystojniak w okularach:) podziwiam jego pasję,mogę powiedzieć że ma to po mnie,ponieważ próby są dwa razy w tygodniu po 3 godziny.Poniżej zdjęcia z radomszczańskich warsztatów chóralnych, które odbywały się w minioną sobotę.

I kilka zdjęć wiosny w ogrodzie.
W wolnej chwili powstały takie skromne przeznaczone do białej bluzki korale.Na czarnej żyłce,czerwone koraliki przemieszane ze srebrnym co nieco.

 Do łez ubawiła mnie pozycja,którą powinna przeczytać każda mama.
Olbrzymia dawka dobrego humoru, niekonwencjonalne pokazanie świata widzianego oczami "siedzącej" w domu z dzieckiem kury domowej, okraszone fragmentami rozmów z forum dla rodziców.Gorąco polecam:)

2 komentarze:

  1. ach :) ogrodowe kwiatki :) jak pięknie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. pięknie!super że polecasz książke,przeczytam koniecznie!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za pozostawione miłe słowa:)