Obserwatorzy

sobota, 20 kwietnia 2013

Kolorowo

Chciałam na początku powitać nowe obserwatorki i podziękować wszystkim osobom,które zostawiają miłe słowa w komentarzach:)
Wiosna chyba,przynajmniej w moim regionie kraju już była. Po kilku ciepłych dniach znów zimno,deszcz,szaro i buro-brrr.  Dlatego postanowiłam wrzucić kilka zdjęć ze środowego spaceru po okolicy w której pracuję.Malownicze miejsce,szczególnie starorzecze Warty.
I kolejne kolory wiosny:)zdobyte w SH. Piękne tkane obleczki na kanapowe podusie,nowe z metkami chyba czekały specjalnie na mnie. Dwie z drzewkiem pomarańczowym i jedna,która rozweseli pokój córki w kropeczki. Cena jak dla mnie zaskakująca 2,50 zł za sztukę.Mamy taki jeden ulubiony SH z rzeczami markowymi i najczęściej...nowymi.
 
I kolor zielony na moim podwórku.
A koniec tygodnia umilił mi prezent, który przywędrował od Helfy
I zaproszenie do konkursu na blogu http://fixation-station.blogspot.com/2013/04/konkurs.htmlhttp://fixation-station.blogspot.com/2013/04/konkurs.html do wygrania piękne bransoletki:)

6 komentarzy:

 1. Piękne stylowe poduszeczki na pewno przyozdobią twoje pokoje. Miłe są również zdjęcia z promieniami wiosennego słońca. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Za taką cenę brać, brać i brać - urocze mamy wiosnę pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne poszeweczki udało Ci się upolować.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trochę zieleni już oko cieszy a z dnia na dzień powinno być lepiej. Śliczne są te poszeweczki. Serdecznie pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. ale masz farta :) i piekna okolicę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Faktycznie ten zakątek jest szczęśliwy :) Pozdrawiam i miło mi Cię poznać. Ina

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za pozostawione miłe słowa:)