Obserwatorzy

piątek, 24 maja 2013

Czas...pojęcie względne

Ostatnio czas mnie goni... przecieka przez palce... doba jest za krótka..., aż trudno uwierzyć, że jest poranek a za chwilę już wieczór.Na dodatek po chwili słońca znów mokro,szaro i buro.Czekam z utęsknieniem na urlop i koniec roku szkolnego i tak jak moi uczniowie odliczam dni do wolnego:) Jednak przed upragnionym wolnym jeszcze egzamin ogólnopolski klas III, konkursy,podsumowania,rady,festyny i wszechobecna papierologia. Ale co tam najważniejsze,że jest cudnie na świecie...tak pięknie i kolorowo.Choć wiosna jakby tempa nabrała i bardzo przyśpiesza.
A już niedługo jeden z najpiękniejszych dni w roku,chyba każdy wie jaki:)Ja już dziś dostałam od moich pociech prezent,z którego jestem niezmiernie zadowolona:)
Na koniec zaprezentuję mój nowy pojazd, wehikuł czasu...może uda mi się przenieść w przeszłość;)
9 komentarzy:

 1. oj troszkę słońca by się przydało!!u mnie zimno brrr...

  OdpowiedzUsuń
 2. Pojazd jest zabójczy, to chyba rzeczywiście wehikuł czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne wiosenne zdjęcia. Najbardziej mi się podobają zielone liście przesycone światłem słonecznym.

  OdpowiedzUsuń
 4. To będzie można tym wehikułem cofnąć czas jak mi się za dużo zmarszczek na twarzy pojawi?;)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Przenieść się w przeszłość - fajna sprawa :) Skrzyneczka na herbatki jest bardzo ładna, zdjęcia fantastyczne. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Prezent od dzieci świetny. Też myślę, żeby sobie coś takiego sprawić, ale z wieczkiem i w stanie surowym, żebym mogła ozdobić sobie metodą decoupage. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. pięknie , kolorowo tylko czemu ta pogoda jest w kratkę...
  aż trudno nadążyć

  a ten wehikuł fajny , ale czemu w przeszłość -myślałam , że ciekawość przyszłości jest w nas większa od powrotów do przeszłości...

  OdpowiedzUsuń
 8. Wehikuł stoi w centrum Kopernika...a czemu w przeszłość...no cóż może jako ten łakomczuch mniej słodyczy bym zjadła i była szczuplejsza;)więcej rzeczy i inaczej bym zrobiła...przyszłości nie chce poznać wolę ją odkrywać każdego dnia i czekać co mi los przyniesie w podarunku:)
  Bardzo dziękuję wszystkim za przemiłe słowa:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chciałabym mieć przed sobą taką perspektywę wakacji. Niestety nie jestem nauczycielką. Cudowne zdjęcia, pełne kolorów i blasku. A wehikuł świetny, chociaż nie jestem pewna czy chciałabym się cofnąć do przeszłości. Może jednak...Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za pozostawione miłe słowa:)