Obserwatorzy

sobota, 1 czerwca 2013

Jak wygląda szczęście?

Dziś święto bardzo miłe:)Dzień Dziecka:) Wiele razy zastanawiałam się pod jaką to szczęśliwa gwiazdą się urodziłam,że los obdarował mnie aż potrójnym szczęściem:)
Moją uroczą córką, a pamiętam jak dziś,że było zdaniem lekarzy do wyboru ja lub ona...i jesteśmy obydwie.Tak podobne do siebie wizualnie,a z tak odmiennymi charakterami. Dziś moje 22 letnia kobietka kończy licencjat, myśli i śni po niemiecku, usamodzielnia się powoli, ma swoją wytyczoną drogę,która realizuje...Jest niemcoznawcą i z tym wiąże swoją przyszłość:)
Środkowe szczęście od urodzenia dało nieźle popalić takie było ruchliwe i wszędobylskie.Nianie zmieniały się co miesiąc,ponieważ był zawsze najmniejszy i najszczuplejszy w przedszkolu i szkole, drogę torował sobie ...zębami, co było powodem moich częstych wizyt u wychowawczyń.Teraz ten wspaniały 18letni mężczyzna przepięknie śpiewa, a w głowie siedzi matematyka,fizyka i chemia oraz jakieś dziwne poczucie humoru,zawsze mówię, aby ostrzegał kiedy żartuje:D Ciekawe czy uda mu się to co zaplanował w swoim życiu czyli...lotnictwo,ale naziemne jako budowa silników lub samolotów.
I najmłodszy, urodzony chyba w moro, od zawsze interesowały go karabiny,wojsko,mundury, może dlatego ,że musieliśmy stoczyć walkę z losem o jego życie,ale dzięki lekarzom z CZMP udało się nam.Dziś "Mały" a właściwie "Młody" ma 15 lat i 180 cm wzrostu. Gdy założy mundur harcerski oglądają się za nim wszystkie dziewczyny, a swoją przyszłość widzi tylko w wojsku.
Codziennie dziękuje za to,że ich mam,że są moją radością i sensem życia:)

Wszystkiego najlepszego moje dzieciaczki:)

9 komentarzy:

 1. Tylko Kochana i prawdziwie Kochająca Mama, potrafi w tak piękny sposób, opisać swoje dzieci. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne masz pociechy :)) dzieci mieć to szczęście :)
  skomplikowana droga do dorosłości ,ale warto :))
  pozdrawiam
  Ag

  OdpowiedzUsuń
 3. niesamowite jak trafnie i z jaką miłością opisałaś swoje dzieci :) cudowne dzieci, bo mają taką mamę, która jest z nich dumna, wspiera je i co widać bardzo je kocha :) oby tak dalej, powodzenia dla Twoich pociech! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ciesz się,chwal i dumna bądź:)wspaniałe dzieciaki za zasługą wspaniałej matki:)

  pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Paczuszka z candy już jest w drodze.. zapraszam na mój kolejny konkurs...

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję super pociech! Sama mam trójeczkę: syn, córka, syn, tyle, że to jeszcze małe bąki. ;) I też się zastanawiam, kim będą, co ich w życiu zainteresuje, które pasje zwyciężą...
  Cudownie móc tak już nakreślić charaktery i plany swoich dzieci. :) Mnie pozostaje jeszcze trochę poczekać.
  Pozdrawiam, Ewa

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie napisałaś o swoich dzieciach, aż łezka w oku się zakręciła :) Pozdrawiam i życzę szczęścia w losowaniu u mnie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za pozostawione miłe słowa:)